Zadzwoń: (+48) 71 382 81 00
E-mail:

Dział serwisowy

Dział serwisowy

W swoim zakresie działania SimpleAV Sp. z o.o. oferuje również usługi serwisowe. Jesteśmy autoryzowanym serwisem projektorów marki Epson. W specjalnie przystosowanych warunkach, które wymagane są przez producenta, wykonujemy szereg czynności związanych z diagnozą i naprawą projektorów.

 

Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wszystkie zgłoszenia serwisowe obsługiwane są przez wyspecjalizowanych techników i inżynierów celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Każdy projektor poddawany jest  wielopunktowemu testowi kontroli, nawet pomimo jednoznacznie zdiagnozowanej usterki urządzenia.

Oferujemy oryginalny asortyment części prosto od producenta. Ponadto współpracujemy z firmami, które posiadają wysokiej jakości zamienniki lub części dedykowane.

Projektory są testowane w specjalnym przyciemnionym pomieszczeniu, aby widoczne były wszystkie odchylenia od normy w wyświetlanym obrazie.


Zakres działań:

  diagnoza usterki;

  wymiana lampy;

  wymiana/naprawa płyt głównych;

  wymiana/naprawa gniazd;

  wymiana zasilacza lampy;

  wymiana zasilacza głównego;

  czyszczenie wentylatorów;

  czyszczenie kanałów chłodzących;

  czyszczenie filtrów;

i wiele innych.


Przy każdym serwisie wykonywana jest usługa czyszczenia i konserwacji projektora w celu zachowania prawidłowej pracy i temperatury.

Dodatkowo oferujemy szereg usług serwisowych związanych z diagnostyką sprzedawanych urządzeń oraz całych systemów.

 
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!DZIAŁ SERWISOWY

 

JACEK WOŹNIAK
tel. +48 713 828 110

 


Zgodnie z wymogami stawianymi przez RODO informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz w każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia, a także prawo wniesienia sprzeciwu. W przypadku gdy chcesz usunąć swoje dane osobowe napisz pod adres: lub możesz to zgłosić za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy, że Administratorem przekazanych przez Nadawcę danych osobowych jest SimpleAV Sp. z o.o. z siedzibą al. Karkonoska 10, 53-015 Wrocław. Dane będą przetwarzane przez pracowników Administratora, nie będą podlegały procesom profilowania, ani służyły do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Pozyskane dane przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora oraz wyłącznie w celu skontaktowania się z Nadawcą zapytania i udzielania mu wyczerpujących odpowiedzi. Czas przechowywania danych ustala się do momentu otrzymania od Nadawcy sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. Z uwagi na to, że korzystamy z usług innych dostawców, np. w zakresie wsparcia teleinformatycznego dlatego dane osobowe mogą być przekazywane poza teren UE. Zapewniamy, że wówczas przekazywanie danych odbywać się będzie w oparciu o stosowną umowę z takim podmiotem zawierającą standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską.