Zadzwoń: (+48) 71 382 81 00
E-mail:

O nas

O nas

Filozofia SimpleAV to indywidualne podejście do klienta, jego potrzeb i wizji oraz zapewnienie mu obsługi na najwyższym poziomie.

 

Krótko o nas

Nasza firma zajmuje się dystrybucją urządzeń do prezentacji dźwięku i obrazu oraz zapewnia kompleksową pomoc w projektowaniu, wyposażaniu oraz dostarczaniu kompletnych systemów audiowizualnych.


Z MYŚLĄ O PAŃSTWU

W celu usprawnienia kontaktów z naszą firmą oraz maksymalnego skrócenia czasu zamówień i rozliczeń oddajemy do Państwa dyspozycji NOWĄ platformę B2B, z dostępem on-line do bieżących katalogów produktów i zamówień. Dzięki czemu posiadacie Państwo dostęp do:

        Stale aktualizowanej oferty produktowej

        Czytelnego katalogu produktów

        Pełnej historii zamówień i rozliczeń

        Możliwości składania zamówień 24 h / 7 dni


DORADZTWO, PROJEKTY, INSTALACJE

Nad wysoką jakością dostarczanych przez nas produktów i usług czuwa wykwalifikowany zespól kompetentnych fachowców z doświadczeniem. Z zaangażowaniem udzielą pomocy i informacji na temat oferowanych produktów, usług oraz przygotują projekty innowacyjnych rozwiązań biorąc pod uwagę Państwa wskazówki i wytyczne. Przygotują plan instalacji zgodny z technicznymi wymaganiami, by cały system mógł funkcjonować bez zarzutu.

Przeszkolony i uprawniony zespół będzie czuwał nad przebiegiem sprawnej instalacji, z której będą Państwo zadowoleni. Przygotowane przez nas instalacje można znaleźć w wielu miejscach w Polsce a także poza granicami kraju, począwszy od niewielkich firm prywatnych po państwowe uczelnie wyższe oraz całe sieci hoteli.


SERWIS

W swoim zakresie działania SimpleAV oferuje również usługi serwisowe. Jesteśmy autoryzowanym serwisem projektorów marki Epson. W specjalnie przystosowanych warunkach, które wymagane są przez producenta, dokonujemy przeglądu, serwisu oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych projektorów.


Chcesz mieć pewność pracy z profesjonalistami w swojej dziedzinie? Wybór jest prosty - SimpleAV!